Kājstarpes un apakšbiksītes
https: //www.youtube.com/watch? Sex Toy CleanersV = dh9MiC5ORRg
 13 Erogēnas zonas - & Tieši kā tos izbaudīt Sievietes dāma ķermenī ir tik daudz taustiņu kas var padarīt viņu dabisku, kaut arī katra ietekme viens atšķiras no vienas dāmas uz atšķirīgu. Pasaules vīrieši, mēs visi seksīgas rotaļlietas sievietēm zināt it’d rastos sarežģīti priekš jūs uz atšifrēt jūsu sieviete ķermeņa uzbūve, un mēs esam šeit (šeit ) ar jums ar stūrēšanu!

vīriešu dzimumakts hormoniTomēr viens otrs hiper- jūtīgs laukums tas ir vienmēr izcila fantāzija daudziem vīriešiem. Ja tiek galā ar aizmugurējo daļu, ir ņemt pienācīgu piekrišanu kaut arī. love ring vibrators pat ja anālais sekss nav , ir atļauts kaut nedaudz satvert sēžamvietu, maigi spēlēt ar pirkstiem un grīdai, “saka Morze.” Viņi ir iegūti simts reizes lielāki par mūsu pirkstu galiem. “Pat vismazākais pieskāriens jūsu lūpām izdala jautru steigu justies – labu hormonu jūsu smadzenes kas var ietekmēt jūsu emocijas kā arī jūsu apakšējiem reģioniem , ​​viņa skaidro. “Izmantojiet savas individuālās lūpas, emalju un mēli, lai laizītu, ņurdētu un glāstītu jūsu līdzdalībnieks prime un aizmugure lūpa, eksperimentējot ar pilnīgi atšķirīgi daudzumi no spiediena , ”saka Morze. Kad jūs nākt klajā ar gaisu, pavedinoši izsekot partnera lūpu kontūra lūpas kopā ar īkšķi kamēr nofiksēt acis ar viņiem un tad nokļūstiet atkal pie tā. Erogēnās zonas var arī klasificēt klasificēt pēc seksuālās reakcijas veida, ko tās rada.
Tomēr visi nervu gali šajā atrašanās vietā padara to par vienu no , kurai ir paaugstināta jutība, un, stimulējot to, varētu radīt seksuālu reakciju atbilst, kas atbilst atpūta, idejas par seksuālām fantāzijām, seksuālu uzbudinājumu un orgasmu. Augšstilbiem un aiz ceļgaliem ir tik daudz nervu galu, kas aizdegas, kad tos izraisa kādi metode . Mēģiniet atklāt a gudru metodi, kā sazinieties ar savu meiteni uzmanīgi šajās teritorijās lai varētu uzsist uz augšu siltums . Dažām sievietēm faktiski tiek ieslēgts kad jūs ejat jūsu rokas pa ceļu matus un masāža galvas ādu maigi. Šajos metodēs pieskaroties savai sievietei , var atbrīvoties no stingrības un likt viņai atslābt mazliet mazliet būt gatavai dzimumakts vai tālāk priekšspēle, piemēram, skūpstīšanās vai daži netīri saruna .

Cik collas sieviete var just? cabaret wigs /h2> Parasti maksts dziļums ir no 3 līdz 7 collām. Maksts ir orgāns, kas paredzēts gan dzemdībām, gan seksuālām darbībām. Tomēr, ja sieviete seksa laikā piedzīvo sāpes sakarā ar to, ko viņa uztver kā seklu maksts, viņai jārunā ar ārstu.
Potīšu iekšpuse un ārpuse ir jutīgas vietas ar daudzām nervu galiem, kas tieši atbilst uz svarīgākajām erogēnajām zonām ķermenis ; maksts, lubricants and oils , dzemde un prostata. Dažas sievietes var piedzīvot