BDSM ja pärisorjusvarustus, mida peate proovima!

https://www.youtube.com/watch ? v = 6ZJR2n-PsZ8
 Silicone Sex Lubes See nõuab palju vähem lube tuleb kasutada, ja soovid uuesti rakendada palju vähem tavaliselt . Silikoon- peamiselt põhinevad määrded on lisaks suurepärased dušši seks või masturbeerimiseks sees , kuna peate puhastusseep ja vesi puhastada pärast üles.
Mis on silikoonmäärdeaine puhul nii suurepärane? Alustuseks iga asi . Erinevalt veepõhistest peamiselt määrdeainetest on silikoonõlid tavaliselt pikad -pindavad, mis soovitab teil pole pidevalt pidevalt oma jahvatust katkestama hoidma uuesti rakendama. Nad on suurepärased kasutada vees olevaid ja ei aurustu.
safe and strong , võite kasutada peate seda kasutama koos silikoonist anaalmänguasjadega, sarnane tagumiku pistikutele või pärakukestele. fetish catsuits , et see on päris enesestmõistetav. Soojendusõlid on sellised suurepärane ja lihtne viis segamiseks põhiline temperatuurimängus.
novelty gifts määrded sobivad ideaalselt masturbeerimiseks (käed või mänguasjad), läbistavaks kaitsmata seks ja veemänguks. adrien lastic – peamiselt määrded võivad olla ka sensuaalse massaaž jaoks. Isiklikku määrdeainet (määrdeõli) saab kasutada abistamiseks seksuaalaktide (nt vahekord, ​​masturbeerimine või seks mänguasjade mängimine) ekstra meeldivaks tegemiseks. Lubed töötavad kasutate, mis võib 4 Sexy (& Safe) Ways You Can Use Essential Oils To Set The Mood