The Secret Meaning of Anklets And Why Some Wives Wear Them Prezervatīvi
https: //www.youtube.com/watch? v = HpfzptOQO44

Jelly Vibrators =” 253px “alt =” Labākais lubrikants, ko izmantot jūsu iecienītākajam veidam Sekss “/> Tā kā tas varētu varētu sacietēt vēsā laikapstākļos , jums varbūt vajadzētu karstums tas rodas jūsu rokās agrāk nekā jūs saņemat lietas – vienu lietu, lai ņemtu vērā kontus īpaši šajos vēsākajos mēnešos. Izmēģiniet šo vislabāko – pārdod modeli vietnē Amazon vai izvēlies vienu uz savu vietējo TJoes vai kur citur. Wedding StockingsTikai, lūdzu, neesiet tas GROCE istabas biedrs, kurš saglabā savu dzimumaktu kokosriekstu eļļu virtuves vai otrādi.
Ja jūs esat vienkārši, kā jūs interesē estētiku, jo jūs varētu būt funkcijā , tad Lelo ir privātais smērviela ir paredzēta jums. Pārdots klasisks , mirdzošā pudelē, uz ūdens bāzes galvenokārt uz bāzes bāzes eļļa (bez traipiem uz tām zīda loksnēm!) Double Penetration Strap Sex Toys for Lesbian and Gay Couples stiprināta ar alveju lai pārliecinātos, ka jūs esat saglabāts ilgāk mitrināts.
Tieši tāpat kā vazelīna un citas eļļas (piemēram, lazdu riekstu eļļa), eļļas uz galvenokārt uz bāzes eļļu nav saderīgas ar prezervatīviem rezultātā viņi tos padara porainus, kas padarīt tos daudz mazāk aizsargātus un papildus biežāk sagriezt . Viņi papildus maina jūsu intīmo daļu pH līmeni un baktērijas diapazonus, kas jautri izliekts ūdensnecaurlaidīgs želejas anālais gailis ar piesūcekņa pamatni varētu svina līdz infekcijas. You Can Have An Orgasm With Your Clothes On Here’s How , ka pozitīvs jūsu lubrikants ir piemērots rotaļlietu. Silikona galvenokārt smērvielas var sabojāt jūsu rotaļlietas silikonam, tāpēc izvēlēties